Helista meile: 5343 5860 - Email: Kaupo (at) estcut.ee

L-kujuline puittrepp

Puittrepid

puitastmetega metalltrepp

U-kujulised trepid

L-kujuline metalltalaga trepp

L-kujulised trepid

U-kujuline ühe metalltalaga trepp

Metalltrepid

Erikujuliste metall ja puittreppide valmistamine

Küsi tasuta hinnapäringut

Modernsete ja klassikaliste treppide valmistamine

Tihtipeale peetakse treppi üheks tähtsaimaks hoone sisustuselemendiks. Mis tõmbab tähelepanu, loob muljet ja omab praktilist eesmärki. Ideaalne trepp võimaldab ergonoomiliselt, mugavalt ja turvaliselt liikuda ühelt korruselt teisele. Samas aitab säästa tervist, näeb ilus välja ja kestab aastakümneid.

Selleks, et saaksite endale ideaalse trepi, võib meie juurde tulla algideega. Kuulame ära teie mõtted ja loome väga täpse 3D joonise. Mille põhjal valmistame, kas modernse või klassikalise trepi, mis vastandub teie kodu stiilile.

Treppide tüübid

Trepi tüüpi valides, tuleb võtta arvesse vaba ruumi pinna ja soovitud trepistiili. Hoone muude elementide stiil annab ideid materjalide ja lõppviimstluse valikuteks. Vastavalt teie erisoovidele ja hoone eripära arvestades, loome teile ideaalselt sobiliku trepi.

Metalltrepid

Ajale ja ilmale vastupidavad metalltrepid. Pakuvad modernsust ja stiili nii koju, kui kontorisse. Eripärasema trepi saamiseks on võimalik kombineerida nii puidu, kui klaasiga.

Puittrepid

Naturaalsest täispuidust trepid. Laias valikus erinevaid puidutüüpe. Ning mitmeid lõppviimistlusi. Võimalik kombineerida nii metall-, kui klaaspiiretega.

I-kujulised

Mõistliku hinnaga I-kujulised metall-, kui puittrepid. Vaata galeriid lähemalt.

L-kujulised

Ruumisäästlikud L-kujulised metall,- ja puittrepid. Nii pöördega, kui ka erinevate suurustega mademetega. Saab samuti kombineerida, metall-, ning klaaspiiretega.

U-kujulised

Nii puidust, kui ka metallist U-kujulised trepid. Võimalik valmistada nii pöördega, kui mademetega. Vaata galeriist lisa.

Treppide materjalid  ja viimistlus

Treppe valmistame täispuidust ja metallist. Võimaldades mõlemaid materjale omavahel kombineerida, saame valmistada mitmekülgsema trepilahenduse.

Täispuit – Pakume suurt valikut. Mille hulka kuuluvad järgmised: Kuusk, Kask, Saar, Mänd, Sipo, Merbau, Pöök. Samuti võib küsida ka teisi puidutüüpe. Ja leiame teile sobiva.

Metall – Olemas enamus profiilitüübid. Eriprofiile samuti võimalik tellida.

Klaas – Palju erinevaid tüüpe.

Treppide viimistlemiseks pakume:

Peits, õli, lakk, värv – (RAL värvikaadi järgi)

 

Puidu näidised

Küsi erilahendusega metall- ja puittreppide valmistamise kohta hinnapäringut

Tasuta hinnapäring

Top